Elektrody kombinowane pH, SenTix® H / SenTix® HW
Treść:
1
Numer produktu:
7058767
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, SenTix® H / SenTix® HW"
Precyzyjne elektrody kombinowane pH w szklanej obudowie z elektrolitem ciekłym. Zestaw kabli AS/DIN lub AS/BNC należy zamawiać osobno.SenTix® H do roztworów wysoko alkalicznych, SenTix® HW do próbek o niskiej przewodności.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 170 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Tuleja |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103650 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® HW |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |