Czasze grzejne, zabudowane, z mieszadłem, seria SHM-200
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9643125
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, zabudowane, z mieszadłem, seria SHM-200"
Polipropylenowa zewnętrzna obudowa zapewnia dużą odporność chemiczną. Z wysokowydajnym elementem grzejnym zapewniającym temp. maks. 450 °C i wbudowanym mieszadłem magnetycznym z możliwością mieszania nawet do 520 obr./min. Mieszadło posiada niezależny układ zasilania oraz posiada dodatkowe funkcje w tym automatyczne odwrócenie kierunku i zablokowanie dipola. Nawet podczas pracy z pełną mocą zewnętrzna powierzchnia pozostaje chłodna w dotyku. Wszystkie czasze posiadają uchwyt do mocowania prętów o śred. do 12 mm i są uziemione.
Zamienne wkłady grzejące są dostępne na życzenie.
Zamienne wkłady grzejące są dostępne na życzenie.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 310 mm |
| Liczba punktów grzania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Maks. prędkość: | 520 1/min |
| Moc cieplna: | 220 W |
| Numer artykułu producenta: | 04641-35 |
| Objętość zbiornika: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 238 mm |
| Typ: | SHM-200-500 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 238 x 310 x 157 mm |
| Wysokość: | 157 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z funkcją mieszania: | Tak |