Czasze grzejne, zabudowane HM-200
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9643038
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, zabudowane HM-200"
Trwała, polipropylenowa zewnętrzna obudowa zapewnia dużą odporność chemiczną. Z wysokowydajnym elementem grzejnym zapewniającym temp. maks. 450 °C. Elastyczny element grzejny umieszczony jest we wkładzie termoizolacyjnym, w celu zapewnienia maks. transferu ciepła i minimalnego ryzyka stłuczenia kolby. Nawet podczas pracy z pełną mocą zewnętrzna powierzchnia pozostaje chłodna w dotyku. Wszystkie czasze posiadają uchwyt do mocowania prętów o śred. do 12 mm i są uziemione.
Zamienne wkłady są dostępne na życzenie.
Zamienne wkłady są dostępne na życzenie.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 400 mm |
| Liczba punktów grzania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc cieplna: | 500 W |
| Numer artykułu producenta: | 36002-26 |
| Objętość zbiornika: | 3000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 350 mm |
| Typ: | HM-200-3000 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 400 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z funkcją mieszania: | Nie |