Czasze grzejne, zabudowane, V-kształtne, seria HM-200-V
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9643074
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, zabudowane, V-kształtne, seria HM-200-V"
Trwałe, wyłożone siatką ze stali nierdzewnej, chroniąca przed rozlanymi płynami. Z centralnym otworem dostosowanym do pracy z kolbami okrągłodennymi, gruszkowymi i lejkami o kącie kielicha 60°. Dla kolb okrągłodennych, gruszkowych i lejków (czasza otwarta na dole). Polipropylenowa zewnętrzna obudowa zapewnia dużą odporność chemiczną. Z wysokowydajnym elementem grzejnym zapewniającym temp. maks. 450 °C. Nawet podczas pracy z pełną mocą zewnętrzna powierzchnia pozostaje chłodna w dotyku. Wszystkie czasze posiadają uchwyt do mocowania prętów o śred. do 12 mm i są uziemione.
Zamienne wkłady są dostępne na życzenie.
Zamienne wkłady są dostępne na życzenie.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 310 mm |
| Liczba punktów grzania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc cieplna: | 300 W |
| Numer artykułu producenta: | 36104-25 |
| Objętość zbiornika: | 500...1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 238 mm |
| Typ: | HM-200-V-1000 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 238 x 310 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø Zbiornika: | 100...200 mm |