Cyrkulatory z chłodzeniem MAGIO MS/MX
Treść:
1
Numer produktu:
4678306
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory z chłodzeniem MAGIO MS/MX"
Cyrkulatory z chłodzeniem do precyzyjnej, niezawodnej regulacji temperatury w wymagających zastosowaniach zewnętrznych, np. w badaniach podstawowych, testach materiałowych i instalacjach technicznych.
- Wysokiej rozdzielczości 7" wyświetlacz dotykowy TFT z wielojęzycznym interfejsem użytkownika
- Zewnętrzne przyłącza pomp (M16x1)
- Zintegrowany programator dla 8 x 60 kroków programowych
- Płynnie regulowana, niezwykle wydajna pompa ciśnieniowa i ssąca
- Zewnętrzne przyłącze Pt100
- Złącze USB
- Złącze RS232/RS485
- Złącze Ethernet
- Modbus
- Przyłącza dla zaworu elektromagnetycznego
- Części stykające się z medium wykonane ze stali nierdzewnej
- W zestawie 2 oliwki do węży, każda odpowiednia dla węży o średnicy wewnętrznej 8 i 12 mm
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 41.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R449A |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 470 mm |
| Głębokość łaźni: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.4 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.92 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 31 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 10 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Objętość łaźni: | 8 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9032705 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 8 ... 10 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,01 °C |
| Szerokość otworu: | 220 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | -35 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -35 °C |
| Typ: | MS-601F |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,6 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 220 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 470 x 740 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 740 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |