Cyrkulatory wysokotemperaturowe Forte HT
Treść:
1
Numer produktu:
6289626
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory wysokotemperaturowe Forte HT"
Cyrkulatory wysokotemp. Julabo charakteryzują się kompaktową budową i nadają się idealnie do zastosowań w szerokim zakresie temp.
Cyrkulatory wysokotemp. Julabo charakteryzują się kompaktową budową i nadają się idealnie do zastosowań w szerokim zakresie temp.
- Dynamiczny proces nagrzewania
- Wysoka wydajność pompy, redukowana przez adapter
- Dynamiczny proces chłodzenia
- Mała objętość wypełnienia
- Przyłącze wody chłodzącej do aplikacji wymagających szczególnie wysokich temp. (strefa chłodzenia w każdym urządzeniu)
- Szeroki zakres temp. pracy bez konieczności wymiany płynu termostatujacego
- Używanie odpowiednich cieczy do łaźni firmy Julabo zapewnia przedłużenie żywotności łaźni
- Łatwe podłączenie do istniejących systemów lub instalacji pilotażowych
- Oszczędzający czas proces wypełniania systemu ze stałą pułapką na powietrze
- Dynamiczny proces nagrzewania
- Wysoka wydajność pompy, redukowana przez adapter
- Dynamiczny proces chłodzenia
- Mała objętość wypełnienia
- Przyłącze wody chłodzącej do aplikacji wymagających szczególnie wysokich temp. (strefa chłodzenia w każdym urządzeniu)
- Szeroki zakres temp. pracy bez konieczności wymiany płynu termostatujacego
- Używanie odpowiednich cieczy do łaźni firmy Julabo zapewnia przedłużenie żywotności łaźni
- Łatwe podłączenie do istniejących systemów lub instalacji pilotażowych
- Oszczędzający czas proces wypełniania systemu ze stałą pułapką na powietrze
| Ciężar: | 29 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1.2 bar |
| Maks. Napięcie: | 208 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 2 l |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Moc cieplna: | 6 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9800063 |
| Pojemność łaźni: | 2 l |
| Programowalny: | Tak |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | 70 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | 70 °C |
| Typ: | Forte HT60-M3 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 230 x 580 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Zasilanie: | 208 V, 60 Hz |