Cyrkulatory wysokotemperaturowe Forte HT-C.U., z jednostką chłodzącą
Treść:
1
Numer produktu:
4701645
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory wysokotemperaturowe Forte HT-C.U., z jednostką chłodzącą"
Cyrkulatory wysokotemp. Julabo charakteryzują się kompaktową budową i nadają się idealnie do zastosowań w szerokim zakresie temp.
Używając opcjonalnie oferowanej jednostki chłodzącej C.U. zakres temperaturowy może zostać obniżony. Dodatkowo można zwiększyć wydajność chłodzenia dzięki podłączeniu zimnej wody bieżącej.
- Dynamiczny proces nagrzewania
- Wysoka wydajność pompy, redukowana przez adapter
- Dynamiczny proces chłodzenia
- Mała objętość wypełnienia
- Przyłącze wody chłodzącej do aplikacji wymagających szczególnie wysokich temp. (strefa chłodzenia w każdym urządzeniu)
- Szeroki zakres temp. pracy bez konieczności wymiany płynu termostatujacego
- Używanie odpowiednich cieczy do łaźni firmy Julabo zapewnia przedłużenie żywotności łaźni
- Łatwe podłączenie do istniejących systemów lub instalacji pilotażowych
- Oszczędzający czas proces wypełniania systemu ze stałą pułapką na powietrze
- Zakres temp. pracy od 40 °C z kontrolą zimnej wody bieżącej
- Szybkie schładzanie do niskich temp.
- Charakterystyka kontroli dynamicznej: automatyczna kontrola reakcji egzotermicznych w układzie zewn
| Ciężar: | 37 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1.2 bar |
| Maks. Napięcie: | 208 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 2 l |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Moc cieplna: | 6 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9800066 |
| Pojemność łaźni: | 2 l |
| Programowalny: | Tak |
| Szerokość zewnętrzna: | 430 mm |
| Temperatura: | 40 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | 40 °C |
| Typ: | Forte HT60-M3-C.U. |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 15 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 430 x 230 x 580 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Zasilanie: | 208 V, 60 Hz |