Cyrkulatory grzewcze MAGIO MS/MX
Treść:
1
Numer produktu:
4678311
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory grzewcze MAGIO MS/MX"
Do precyzyjnej kontroli temperatury w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.
- Proste sterowanie złożonymi aplikacjami
- Płynnie regulowana, niezwykle wydajna pompa ciśnieniowa i ssąca
- Duży wyświetlacz dotykowy TFT o wysokiej rozdzielczości z wielojęzycznym interfejsem użytkownika
- Części o średnim kontakcie wykonane ze stali nierdzewnej
- Zintegrowany programator
- Zewnętrzne przyłącze Pt100
- Interfejs USB
- Interfejs RS232
- Interfejs Ethernet
- Wysokiej jakości izolacja termiczna zbiorników wanny
- Zintegrowany kurek spustowy do łatwego i bezpiecznego opróżniania
- Klasyfikacja III zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 14.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 490 mm |
| Głębokość łaźni: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.4 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.92 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 31 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 12 l |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Objętość łaźni: | 8.5 l |
| Moc cieplna: | 3 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9033512 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 8.5 ... 12 l |
| Programowalny: | Tak |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,01 °C |
| Szerokość otworu: | 220 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | 20 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | MX-BC12 |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 220 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 490 x 470 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 470 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |