Cylindry miarowe, SAN, klasa B, wypukła podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
7009017
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, SAN, klasa B, wypukła podziałka, wysokie"
Wysokie, przezroczyste, wypukła podziałka. Główne punkty podziałki w formie pierścieni, z sześciokątną stopką zapewniającą stabilność, wzorcowane na wlew (TC, IN). Tolerancja klasy B zgodnie z normą DIN 12681/ISO 6706. W celu ochrony podziałki i oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze do 60°C. Odpowiednie do pracy z żywnością, zgodnie Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | SAN |
| Numer artykułu producenta: | 65091 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Podziałka: | 2.00 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 2.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 315 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681 / ISO 6706 |
| Ø: | 47 mm |