Cylindry miarowe, SAN, klasa B, wypukła podziałka, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
7060692
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, SAN, klasa B, wypukła podziałka, niskie"
Niskie, wysoce przezroczyste, wypukła podziałka. Główne punkty podziałki w formie pierścieni, wzorcowane na wlew (TC, IN). Krótkotrwała ekspozycja na temp. do 60°C nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji. Odpowiednie do pracy z żywnością, zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | SAN |
| Numer artykułu producenta: | 64391 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Podziałka: | 5.00 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 192 mm |
| Ø: | 51 mm |