Cylindry miarowe, PP, niskie, podziałka formowana
Treść:
1
Numer produktu:
7632995
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, niskie, podziałka formowana "
Niska forma, okrągła podstawa. Doskonała odporność chemiczna. Formowana podziałka. Szeroka podstawa zapewniająca wysoką stabilność. Bezpieczne dla żywności. Autoklawowalne.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0082100 |
| Odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Podziałka: | 10 ml |
| Podziałka: | 100 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 305 mm |
| Ø: | 55.5 mm |