Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, brązowa podziałka, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9274196
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, brązowa podziałka, niskie"
Wzorcowane na wlew (TC, IN). Z sześciokątną, szklaną stopką i wylewem. Tolerancje lepsze niż dla klasy B. Podziałka i oznaczenia wykonane trwałą, brązową farbą dyfuzyjną. Zgodne z normą DIN EN ISO 4788.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 2400193 |
| Podziałka: | 20 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 10.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 295 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |