Cylindry miarowe, PP, klasa B, niebieska podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9274085
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, klasa B, niebieska podziałka, wysokie"
Wysokie, półprzezroczyste, kalibrowane na wlew (TC, IN), z niebieską podziałką i sześciokątną stopką. Tolerancja klasy B zgodna z normami DIN 12681 / ISO 6706. Ekspozycja na temperaturę powyżej 60 °C może spowodować utratę dokładności. W celu zachowania oznaczeń i napisów zalecane jest mycie w temp. do 60 °C.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 016.06.500 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5.000 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 380 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681 / ISO 6706 |