Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, brązowa podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
7200508
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, brązowa podziałka, wysokie"
Wzorcowane na wlew (TC, IN). Z sześciokątną szklaną stopką i wylewem. Podziałka i oznaczenia wykonane krótkimi liniami, trwałą, brązową farbą dyfuzyjną.Tolerancja lepsza niż w klasie B. Zgodne z normą DIN EN ISO 4788.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 2200175 |
| Podziałka: | 1.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 0,75 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 200 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |