Cylindry, DURAN®, klasa A, z niebieską podziałką, z korkiem PE
Treść:
1
Numer produktu:
6401375
Informacje dot. produktu "Cylindry, DURAN®, klasa A, z niebieską podziałką, z korkiem PE"
Z sześciokątną podstawą. Z niebieską podziałką. Wzorcowane na IN. DIN EN 4788. Ze standardowym złączem szlifowanym i korkiem PE. Certyfikowana zgodność, z datowaną identyfikacją partii. Dodatkowe certyfikaty partii mogą być generowane i drukowane na stronie internetowej producenta.
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 2340170 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek NS |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,25 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 193 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |