Poj. 1000 ml Podziałka 10 mL Tolerancja 5 ± mL Wys. 500 mm Szlif NS 45/40
Treść:
1
Numer produktu:
4652632
Informacje dot. produktu "Poj. 1000 ml Podziałka 10 mL Tolerancja 5 ± mL Wys. 500 mm Szlif NS 45/40"
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 246185451 |
| Podziałka: | 10.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek NS |
| Rozmiar szlifu: | NS45/40 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5,0 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 500 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |