Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, forma wysoka z korkiem PP
Treść:
1
Numer produktu:
9275254
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, forma wysoka z korkiem PP"
Wszystkie cylindry Blaubrand® są dostarczane z numerem partii i jednym certyfikatem partii na jednostkę opakowania. Na życzenie dostępne są również butle z certyfikatem indywidualnym, certyfikatem indywidualnym USP lub certyfikatem kalibracji DAkkS. Certyfikaty partii i certyfikaty indywidualne
można również pobrać ze strony internetowej dostawcy.
można również pobrać ze strony internetowej dostawcy.
- Blaubrand®
- DIN EN ISO 4788
- Oznaczenie DE-M
- Korki PP i podstawa sześciokątna
- Podziałka i napisy w wysoce kontrastującej niebieskiej emalii
- Wzorcowane na IN
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 32454 ALT |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Rozmiar szlifu: | NS34/35 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 395 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |