Cylinder miarowy z podstawą z tworzywa sztucznego, DURAN®, klasa A, niebieska podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
6055041
Informacje dot. produktu "Cylinder miarowy z podstawą z tworzywa sztucznego, DURAN®, klasa A, niebieska podziałka"
Z wylewem, wyjmowaną plastikową podstawą i pierścieniem ochronnym. Niebieska podziałka, wzorcowane na IN, zgodnie z DIN EN ISO 4788.
| Numer artykułu producenta: | 2270193 |
|---|---|
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 470 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |