Cylinder miarowy ze stopką z tworzywa sztucznego, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
6510189
Informacje dot. produktu "Cylinder miarowy ze stopką z tworzywa sztucznego, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka"
Z wylewem, zdejmowaną stopką z tworzywa sztucznego i pierścieniem ochronnym, podziałką, kalibrowany na wlew (IN), DIN EN ISO 4788.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 2260190 |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 3.75 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 390 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |