Butle wirówkowe Nalgene™, z szeroką szyjką, PPCO
Treść:
1
Numer produktu:
9315763
Informacje dot. produktu "Butle wirówkowe Nalgene™, z szeroką szyjką, PPCO"
Wykonane z kopolimeru-PP. Z nakrętką. Z szeroką szyjką. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. RCF: | 27500 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 3141-0250 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60.7 x 133.4 mm |
| Wysokość: | 133.4 mm |
| Ø: | 60.7 mm |