Butelki laboratoryjne Nalgene™, szeroka szyja, FEP, z zakrętką, ETFE
Treść:
1
Numer produktu:
9103042
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne Nalgene™, szeroka szyja, FEP, z zakrętką, ETFE"
Przezroczyste. Odporne na wysokie temperatury, korozję i wiele substancji chemicznych. Szeroka szyja ułatwia napełnianie i opróżnianie. Odpowiednie do analiz pierwiastków śladowych i aplikacji z wykorzystaniem rozpuszczalników organicznych.
* Z białą, polipropylenową zakrętką z wkładką uszczelniającą wykonaną z PTFE.
- Butelki i zakrętkisą odporne na temp. od -105 do 150 °C
- Pakowane indywidualnie
- Możliwość sterylizacji w autoklawie - przed sterylizacją należy odkręcić zakrętkę
- Szczelne
* Z białą, polipropylenową zakrętką z wkładką uszczelniającą wykonaną z PTFE.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 150 °C |
| Materiał: | FEP |
| Min. odporność na temperaturę: | -105 °C |
| Numer artykułu producenta: | 2100-0008 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 43 mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 128 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | ETFE |
| Ø: | 59 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 33 mm |