Butelki laboratoryjne Nalgene™, PPCO, szeroka szyja, z zakrętką, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9103051
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne Nalgene™, PPCO, szeroka szyja, z zakrętką, PP"
Przezroczyste. Trwałe, sztywne ścianki. Do różnych zastosowań laboratoryjnych.
- Możliwość sterylizacji w autoklawie (121°C) - przed sterylizacją należy odkręcić zakrętkę
- Odporność na przeciekanie
- Odporność na temperatury do 121°C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2105-0001 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 28 mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 63 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 34 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 21 mm |