Butle Nalgene™, HDPE, szeroka szyjka
Treść:
1
Numer produktu:
6205825
Informacje dot. produktu "Butle Nalgene™, HDPE, szeroka szyjka"
Z zakrętką z PP. Trwałe, do ogólnego stosowania, zarówno w laboratorium, jak i w terenie. Przezroczyste. Szeroka szyjka ułatwia napełnianie i opróżnianie. Do płynów, proszków i próbek. Doskonała odporność chemiczna na większość kwasów, zasad i alkoholi. Odpowiednie do zamrażarek -100°C. Wodoszczelne.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2104-0048 |
| Pojemność nominalna: | 1500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 63 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 284 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 91 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 52 mm |