Butelki kwadratowe, szkło sodowe-wapniowe, powlekane, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
6701659
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, szkło sodowe-wapniowe, powlekane, bursztynowe"
Powłoka z akrylanu etylenu powleka szklaną butelkę jak ochronna skóra. W przypadku stłuczenia butelki ryzyko rozprysku jest znacznie ograniczone. Aby zachować powłokę, nie należy myć w temperaturze powyżej 60°C.
- Nakrętka z PP
- Pierścień do nalewania z LDPE
- Oszczędzająca miejsce kwadratowa konstrukcja
- Maksymalna temperatura pracy wynosi 80 °C
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Głębokość: | 80 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 704006 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 80 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 80 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |