Butle do dozowników, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
9284543
Informacje dot. produktu "Butle do dozowników, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe"
- Zakrętka z PP
- Pierścień wylewowy LDPE
- Kwadratowa konstrukcja oszczędzająca miejsce
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Głębokość: | 80 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 704016 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 80 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 80 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |