Butla z gwintem, szkło sodowo-wapniowe, szkło powlekane, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
7510519
Informacje dot. produktu "Butla z gwintem, szkło sodowo-wapniowe, szkło powlekane, bursztynowe"
Powłoka etylenowo-akrylowa pokrywa szklaną butelkę jak warstwa ochronna. W przypadku pęknięcia butelki, zagrożenie odłamkami zostaje znacznie zredukowane. Aby zachować powłokę, nie czyścić w temperaturach przekraczających 60 °C.
- Zakrętka z PP
- Pierścień wylewowy LDPE
- Maksymalna temperatura robocza wynosi 80 °C
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 704010 |
| Pojemność nominalna: | 2500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 140 mm |