pH-metr zestaw Portavo 902 pH
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
4679538
Informacje dot. produktu "pH-metr zestaw Portavo 902 pH "
Solidny, intuicyjny analizator do codziennych rutynowych pomiarów w laboratorium i procesie. Urządzenie jest zasilane 4 bateriami AA.
W zestawie czujnik pH Memosens SE 102-MS: elektroda pH z ciekłym elektrolitem do wielokrotnego napełniania, ceramiczną membraną i zintegrowaną sondą temperatury NTC
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, czujnik pH Memosens SE 102-MS, kabel Memosens CA/MS-001XFA-L, pasek do przenoszenia, futerał, zestaw buforów CaliMat (1 x pH 4,00/7,00/9,00 każdy), specjalny raport z testu, instrukcja obsługi
W zestawie czujnik pH Memosens SE 102-MS: elektroda pH z ciekłym elektrolitem do wielokrotnego napełniania, ceramiczną membraną i zintegrowaną sondą temperatury NTC
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, czujnik pH Memosens SE 102-MS, kabel Memosens CA/MS-001XFA-L, pasek do przenoszenia, futerał, zestaw buforów CaliMat (1 x pH 4,00/7,00/9,00 każdy), specjalny raport z testu, instrukcja obsługi
- Ergonomicznie zoptymalizowany do użytku na miejscu i w laboratorium
- Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście
- Możliwość stosowania czujników Memosens i analogowych czujników pH
- Zdejmowana osłona czujnika chroni przed wyschnięciem i uszkodzeniem
- Wyświetlanie stanu czujnika za pomocą Sensoface
- Kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem buforu "Calimatic"
- Automatyczne wykrywanie czujnika temperatury
- Z zegarem czasu rzeczywistego
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, czujnik pH Memosens SE 102-MS, kabel Memosens CA/MS-001XFA-L, pasek do przenoszenia, futerał, zestaw buforów CaliMat (1 x pH 4,00/7,00/9,00 każdy), specjalny raport z testu, instrukcja obsługi
| Zakres pomiarowy pH (analogowy): | -2 ... 16 |
| Zakres pomiarowy mV (analogowy): | -1300 ... 1300 mV |
| Zakres pomiarowy pH (Memosens): | -2.000 ... 16.000 |
| Zakres pomiarowy mV (Memosens): | -2000 ... 2000 mV |
| Zakres temperatur (Memosens): | -50 ... 250 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Ciężar: | 500 g |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 66 |
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, czujnik pH Memosens SE 102-MS, kabel Memosens CA/MS-001XFA-L, pasek do przenoszenia, futerał, zestaw buforów CaliMat (1 x pH 4,00/7,00/9,00 każdy), specjalny raport z testu, instrukcja obsługi
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 902SET-PH |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 132 mm |
| Typ: | Portavo 902 pH Set |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zakres mV: | -1300 ... 1300 (analogue)/-2000 ... 2000 (Memosens) |
| Zakres pH: | -2 ... 16 (analogue)/-2.000 ... 16.000 (Memosens) |