pH-metr Portavo 902 pH
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
7639501
Informacje dot. produktu "pH-metr Portavo 902 pH"
Solidny, intuicyjny analizator do codziennych rutynowych pomiarów w laboratorium i procesie. Urządzenie jest zasilane 4 bateriami AA.
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, pasek do przenoszenia, specjalny raport z testu, instrukcja obsługi
- Ergonomicznie zoptymalizowany do użytku na miejscu i w laboratorium
- Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście
- Możliwość stosowania czujników Memosens i analogowych czujników pH
- Zdejmowana osłona czujnika chroni przed wyschnięciem i uszkodzeniem
- Wyświetlanie stanu czujnika za pomocą Sensoface
- Kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem buforu "Calimatic"
- Automatyczne wykrywanie czujnika temperatury
- Z zegarem czasu rzeczywistego
| Specyfikacja: | |
| Zakres pomiaru (dokładność): | gniazdo pH, DIN 19 262 (13/4 mm) |
| pH: | -2 ... 16 |
| mV: | -1300 ... 1300 mV |
| Wejście dla czujnika temp.: | 2 x 4 mm średnicy. Do zintegrowanego lub oddzielnego czujnika temperatury |
| Temperatura z NTC 30 kΩ: Temperatura z Pt 1000: | -20 ... 120 °C -40 ... 250 °C |
| Wejście Memosens pH (ISFET): | Gniazdo M8, 4 piny, do kabla laboratoryjnego Memosens |
| pH: | -2.000 ... 16.000 |
| mV: | -2000 ... 2000 mV |
| Zakres temperatury: | -50 ... 250 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 66 / 67 z kompensacją ciśnienia |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 902 PH |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 132 mm |
| Typ: | Portavo 902 pH |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zakres mV: | -1300 ... 1300 (analogue)/-2000 ... 2000 (Memosens) |
| Zakres pH: | -2 ... 16 (analogue)/-2.000 ... 16.000 (Memosens) |