pH-metr Portavo 904 pH
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774714
Informacje dot. produktu "pH-metr Portavo 904 pH"
Przenośny i wytrzymały miernik do pomiaru pH i ORP. Dzięki zintegrowanemu rejestratorowi danych można zapisać do 5000 zmierzonych wartości, wygodnie przenieść je do komputera za pośrednictwem interfejsu USB i tam je ocenić.
Urządzenie może być zasilane 4 bateriami AA, 4 akumulatorami NiMH lub 1 akumulatorem litowo-jonowym (ładowanym przez interfejs USB).
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, pasek do przenoszenia, kabel USB, specjalny raport z testu, instrukcja obsługi.
- Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście
- Możliwość stosowania czujników Memosens i analogowych czujników pH
- Odłączana osłona czujnika chroni przed wyschnięciem i uszkodzeniem
- Wyświetlanie stanu czujnika za pomocą Sensoface
- Kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem bufora "Calimatic"
- Automatyczne wykrywanie czujnika temperatury
- Z zegarem czasu rzeczywistego
- Indywidualna kalibracja pH Cal SOP za pomocą oprogramowania PC
- Zarządzanie użytkownikami w celu kontroli dostępu
Zakres dostawy: pH-metr, 4 baterie AA, pasek do przenoszenia, kabel USB, specjalny raport z testu, instrukcja obsługi.
| Zakres pomiarowy pH (analogowy): | -2 ... 16 |
| Zakres pomiarowy mV (analogowy): | -1300 ... 1300 mV |
| Zakres pomiarowy pH (Memosens): | -2.000 ... 16.000 |
| Zakres pomiarowy mV (Memosens): | -2000 ... 2000 mV |
| Zakres temperatur (Memosens): | -50 ... 250 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Ciężar: | 500 g |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 66 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 904 PH |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Szerokość: | 132 mm |
| Typ: | Portavo 904 pH |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zakres mV: | -1300 ... 1300 (analogue)/-2000 ... 2000 (Memosens) |
| Zakres pH: | -2 ... 16 (analogue)/-2.000 ... 16.000 (Memosens) |