: pH/Pt 1000 electrode SE 104 N
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9041373
Informacje dot. produktu ": pH/Pt 1000 electrode SE 104 N"
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 90 mm |
| Elektrolit: | Polimer |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | SE 104N |
| Temperatura: | -5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SE 104 N |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | DIN koncentrycznej |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 15 mm |