pH-Elektrody ScienceLine plus MIC AMF
Treść:
1
Numer produktu:
4672223
Informacje dot. produktu "pH-Elektrody ScienceLine plus MIC AMF"
Ze szklanym trzonem, układem odniesienia Silamid® z warstwą jonów srebra i podwójnym elektrolitem, elektrolitem KCl 3 mol/l.
- Długość wału: 70/130 mm
- Ø Trzonu: 12/5 mm
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Drut platynowy |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 285101330 |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SCPpH-MIC-AMF |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |