Elektrody pH ScienceLine
Treść:
1
Numer produktu:
7300377
Informacje dot. produktu "Elektrody pH ScienceLine"
Trzonek szklany, elektrolit KCl 3 mol/l, system referencyjny Silamid® (N 6480 Eth z elektrolitem L 5034 i N 6480 eis z elektrolitem L 5014).
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Pierścień dzielony |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 285101277 |
| Temperatura: | -5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | L 8280 |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |