Źródło światła zimnego KL 1600 Zestawy LED
Treść:
1
Numer produktu:
4666289
Informacje dot. produktu "Źródło światła zimnego KL 1600 Zestawy LED"
KL 1600 LED to innowacyjne źródło światła światłowodowego, które wykorzystuje zimne światło do oświetlania wszelkiego rodzaju obiektów w zastosowaniach przemysłowych i przyrodniczych.
Zakres dostawy:
Źródło światła zimnego KL 1600 LED w komplecie 2-ramienny przewód światłowodowy na gęsiej szyi, 2 soczewki skupiające i kabel zasilający
- Wydajny system oświetlenia o jasności 680 lm
- Ergonomicznie umieszczony regulator przyciemniania
- Bezrozpryskowe oświetlenie do zastosowań w cyfrowej rejestracji obrazu
- Temperatura barwowa 5 600 K nie zmienia się po przyciemnieniu źródła światła
- Bezobsługowość dzięki diodom LED o długiej żywotności wynoszącej 50 000 godzin
Zakres dostawy:
Źródło światła zimnego KL 1600 LED w komplecie 2-ramienny przewód światłowodowy na gęsiej szyi, 2 soczewki skupiające i kabel zasilający
| Specyfikacja | |
| Temperatura barwowa: | 5600 K |
| Strumień świetlny: | 680 lm |
| Wymiary KL 1600 LED (szer. x głęb. x wys.): Wymiary światłowodu (Ø x L): | 114 x 231 x 137 mm 4,5 x 600 mm |
| Ciężar: | 3,9 kg |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 3.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 231 mm |
| Liczba ramion: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 4666289 EU PLUG |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 680 lm |
| Szerokość: | 114 mm |
| Temperatura koloru: | 5600 K |
| Typ: | KL 1600 LED |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 114 x 231 x 137 mm |
| Wysokość: | 137 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |