Źródła światła zimnego KL 1600 LED
Treść:
1
Numer produktu:
9705206
Informacje dot. produktu "Źródła światła zimnego KL 1600 LED"
Do oświetlania obszaru roboczego w mikroskopii, diagnostyce klinicznej, technice dentystycznej, fotografii i mineralogii. Źródła światła zimnego filtrują promieniowanie podczerwone powodujące nagrzewanie obiektów. Niewielkie, łatwe w obsłudze, niewymagające serwisowania.
Lampy LED (maks. 37 W), z płynną regulacją natężenia, o mocy porównywalnej do lampy halogenowej 150 W. Nowoczesne wzornictwo i niewielkie rozmiary. Z zasilaczem i wtyczkami na różne standardy międzynarodowe.
Pierścienie oświetlające, prowadnicę światłowodową na gęsiej szyjce, przewód zasilający należy zamówić osobno.
Pierścienie oświetlające, prowadnicę światłowodową na gęsiej szyjce, przewód zasilający należy zamówić osobno.
| Ciężar: | 2.45 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 231 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 150.600 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 680 lm |
| Szerokość: | 114 mm |
| Temperatura koloru: | 5600 K |
| Typ: | KL 1600 LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 114 x 231 x 137 mm |
| Wysokość: | 137 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |