Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
10
Numer produktu:
6270117
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie"
- DIN 12331
- ISO 3819
- Z wylewem
- Od 50 ml z podziałką
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 93306010 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 240 mm |
| Wzorzec: | ISO 3819 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 120 mm |