Zlewki, szkło kwarcowe, wysoka forma
Treść:
1
Numer produktu:
9013529
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło kwarcowe, wysoka forma "
DIN 12330. Przezroczysta krzemionka (szkło kwarcowe). Wysoka forma. Z wylewką.
| Kształt (zlewka): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 1228 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 97 mm |
| Wzorzec: | DIN 12330 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 52 mm |