Zlewki miarowe, PP, wypukła podziałka, z uchwytem
Treść:
6
Numer produktu:
4672401
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PP, wypukła podziałka, z uchwytem"
Półprzezroczyste. Z wypukłą podziałką i uchwytem. Odpowiednie do pracy z żywnością (zgodnie z rozporządzeniem (EC) 10/2011). Autoklawie w temperaturze 121°C (2 bar) zgodnie z normą DIN EN 285.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 443941 VE=6 |
| Podziałka: | 50 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 213 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 285 |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 152 mm |