Zlewki miarowe, PP, wytłoczona podziałka, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9013593
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PP, wytłoczona podziałka, niskie"
Wysoce przezroczyste, niskie. Trwała wytłoczona podziałka. Solidne, z wylewem i uchem. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0115800 |
| Podziałka: | 50 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 165 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 145 mm |