Zlewki miarowe, PP, stożkowe
Treść:
1
Numer produktu:
9013775
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PP, stożkowe"
PP. Z podziałką. Odporność termiczna do 120°C. Stabilne dzięki szerokiej stopce. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Odpowiednie do kontaktu z żywnością.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Stożkowy |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0042400 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 183 mm |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |