Zlewki miarowe, PMP (TPX), stożkowe
Treść:
1
Numer produktu:
9013779
Informacje dot. produktu "Zlewki miarowe, PMP (TPX), stożkowe"
PMP (TPX®). Stożkowe, z podziałką. Odporność termiczna do 170°C. Stabilne dzięki szerokiej stopce. Odpowiednie do pracy z żywnością.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Stożkowy |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 0142400 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 183 mm |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |