Zlewki, PTFE, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9013734
Informacje dot. produktu "Zlewki, PTFE, niskie"
Ze wzmocnionym obrzeżem i wylewem. Bez podziałki. Doskonała odporność chemiczna i termiczna.
| Materiał: | PTFE |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 90362 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 155 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 105 mm |