Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, niskie
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6270090
Informacje dot. produktu "Zlewki, szkło borokrzemowe 3.3, niskie"
- Zgodne z normami DIN 12331
- ISO 3819
- Z wylewem
- od 25 ml z podziałką
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 93206012 |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 210 mm |
| Wzorzec: | ISO 3819 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 150 mm |