Zlewki, PFA, typ Griffin
Treść:
1
Numer produktu:
9013213
Informacje dot. produktu "Zlewki, PFA, typ Griffin"
Przezroczyste, z wypukłą podziałką. Doskonała odporność chemiczna i stabilność termiczna od -200°C do +260°C. Możliwość sterylizacji w autoklawie w temperaturze 121°C (2 bar) zgodnie z normą DIN EN 285. Zalety zlewek z PFA:
- Idealne do stosowania w analizie śladowej
- Odpowiednie do analizy wrażliwych i cennych próbek
- Możliwość długoterminowego przechowywania materiałów referencyjnych o niskich stężeniach w pojemnikach wykonanych z PFA
- Brak efektu pamięci
- Brak zanieczyszczeń krzyżowych dzięki bardzo hydrofobowej i gładkiej powierzchni
- Neutralność chemiczna w stosunku do niemal wszystkich chemikaliów
- Półprzezroczyste, o wysokiej stabilności kształtu
- Łatwe do czyszczenia
- Wykonane z materiałów wysokiej czystości
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | 110605 |
| Podziałka: | 50 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 96 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 285 |
| Ø: | 67 mm |