Zlewki Griffina, PP
Treść:
6
Numer produktu:
4667573
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina, PP "
Z wylewką i czytelną, wypukłą, niebieską podziałką (10, 25 i 50 ml tylko z niebieską podziałką). W celu zachowania oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze nie wyższej niż 60 °C. Produkt bezpieczny dla żywności zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 10/2011.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 612081 VE=6 |
| Podziałka: | 50 ml |
| Pojemność nominalna: | 600 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 127 mm |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 100 mm |