Zlewki, DURAN® Super Duty, niskie
Treść:
1
Numer produktu:
9051155
Informacje dot. produktu "Zlewki, DURAN® Super Duty, niskie"
Z orientacyjną podziałką i wylewką. Wzmocnione, solidne obrzeże i zwiększona wytrzymałość mechaniczna dla dużych obciążeń. Szkło typu I / szkło neutralne zgodnie z USP, EP i JP. Z kodem identyfikacyjnym (identyfikacja partii). Certyfikat dostępny przez Internet. Możliwość autoklawowania.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 211076302 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 185 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 132 mm |