Złączki do węży, PP
Treść:
10
Numer produktu:
4688815
Informacje dot. produktu "Złączki do węży, PP"
Proste, przezroczyste.
| Długość: | 47 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
| Maks. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 3 mm |
| Numer artykułu producenta: | 152705 |
| Ø wewn. węża: | 3 ... 5 mm |