Zestaw zlewek miarowych, PP, różne kolory
Treść:
1
Numer produktu:
6285273
Informacje dot. produktu "Zestaw zlewek miarowych, PP, różne kolory"
Przezroczyste, w kolorze niebieskim, żółtym, czerwonym i zielonym. Ze stabilnym uchwytem i czytelnymi, nadrukowanymi obustronnie podziałkami. Objętość jest tak samo widoczna dla osób lewo- i praworęcznych. Aby zachować oznaczenia, nie należy czyścić w temperaturze powyżej 60 ºC.
- Możliwość układania w stosy
- Produkt bezpieczny dla żywności zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 10/2011
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4811111 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 140 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 100 mm |