Zbiorniki ściekowe do szaf bezpieczeństwa, PP, PE, asecos
Treść:
1
Numer produktu:
9840619
Informacje dot. produktu "Zbiorniki ściekowe do szaf bezpieczeństwa, PP, PE, asecos"
- Zwiększają bezpieczeństwo przechowywania substancji agresywnych w szufladach
- Łatwe do wyjęcia i czyszczenia
| Głębokość: | 450 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 10054 |
| Opis: | Insert tray for pull-out shelf |
| Szerokość: | 834 mm |
| UNSPSC: | 56-12-20-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 834 x 450 x 96 mm |
| Wysokość: | 96 mm |