Szafy bezpieczeństwa, Q-CLASSIC-30, drzwi skrzydłowe
Treść:
1
Numer produktu:
9840693
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa, Q-CLASSIC-30, drzwi skrzydłowe"
- Zapewniają bezpieczne przechowywanie szkodliwych materiałów
- Zgodne z normą EN 14470-1, ognioodporność do 90 min
- Posiadają znak GS
- Zewnętrzna obudowa wykonana z ognioodpornych, pokrytych melaminą specjalnych płyt, front drzwi wykonany z blachy stalowej wykończonej farbą strukturalną, kolor: obudowa szary antracyt (podobny do RAL 7016), drzwi jasnoszary (RAL 7035)
- Automatyczne zamykanie drzwi w przypadku pożaru
- System unieruchammiania drzwi w standardzie
- Wbudowana podstawa transportowa, ułatwiająca transport szafy
- Opcjonalna regulacja spodu szafy
- Drzwi zamykane na klucz (możliwość zintegrowania z automatycznym systemem zamykania)
- Przyłącze powietrza wylotowego (NW 75) w suficie szafy
Regulowana wysokość półek (co 32 mm), nośność maks. 75 kg (ciężar równo rozłożony), zbiornik ściekowy i perforowany wkład metalowy. Zbiornik ściekowy: 33 L (w szafach o szer. 1200 mm), 22 L (szafy o szer. 600 mm).
Dostawa obejmuje: Szafę bezpieczeństwa Q-CLASSIC-30 model Q30.195.116 lub Q30.195.056 z wyposażeniem wnętrza: 3 półkami, zbiornikiem ściekowym i perforowanym wkładem.
Opcje:
- System filtrów powietrza obiegowego z kontrolą powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 650)
- System wentylacyjny z monitorowaniem powietrza wylotowego (nr kat. 6.238 986)
- System wentylacyjny bez monitorowania powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 616)
Inne modele szaf bezpieczeństwa dostępne na życzenie.
| Specyfikacja | |
| Wymiary zewn. (szer. x gł. x wys.) Q30.195.116: Q30.195.056: | 1164 x 620 x 1947 mm 564 x 615 x 1947 mm |
| Wymiary wewn. (szer. x gł. x wys.) Q30.195.116: Q30.195.056: | 1050 x 519 x 1626 mm 450 x 519 x 1626 mm |
| Półka (szer. x gł. x wys.) Q30.195.116: Q30.195.056: | 1040 x 432 x 30 mm 440 x 432 x 30 mm |
| Ciężar Q30.195.116: Q30.195.056: | 240 kg 146 kg |
| Ciężar: | 271.5 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 519 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 620 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Anthracite |
| Numer artykułu producenta: | 31003-061-30003 |
| Szerokość wewnętrzna: | 1050 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1164 mm |
| Typ: | Q30.195.116 |
| Wersja obudowy: | Szafa wysoka |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,050 x 519 x 1,626 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,164 x 620 x 1,947 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1626 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1947 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |