Zbiorniki do elektroforezy poziomej, MultiSUB Mini
Treść:
1
Numer produktu:
6258373
Informacje dot. produktu "Zbiorniki do elektroforezy poziomej, MultiSUB Mini"
Systemy MultiSUB do elektroforezy poziomej są obecnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do rozdziałów DNA i RNA w żelu agarozowym. Dożywotnią gwarancję szczelności zbiornika zapewnia odlanie go w całości w jednej formie. Systemy wyposażone zostały w najwyższej jakości platynowe elektrody. Wysoką elastyczność zapewniają tacki na żel o różnej wielkości oraz różne, kodowane kolorami grzebienie. Wylewanie żelu ułatwiają ograniczające przegrody, dostarczane w zestawie.
MultiSUB Mini to najmniejsze zbiorniki do elektroforezy w serii. Zaprojektowane do rozdzielania niewielkiej lub średniej ilości próbek. Niewielka ilość żelu minimalizuje koszty analizy zachowując przy tym uniwersalność zastosowań, ponieważ dostępne są dwie płytki (saneczki), 7 x 7 cm i 7 x 10 cm. Grzebienie na maks. 16 próbek. Poprzez zmianę płytki lub grzebienia w zbiorniku możliwe jest rozdzielenie nawet do 64 różnych próbek, próbki preparatywnej o obj. 1 ml lub przeprowadzenie dokładnego rozdziału na długości 9 cm.
Zakres dostawy:
MultiSUB Mini 7: saneczki o wym. 7 x 7 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
MultiSUB Mini 10: saneczki o wym. 7 x 10 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
MultiSUB Mini DUO: saneczki o wym. 7 x 7 cm oraz 7 x 10 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
Zestaw: MultiSUB Mini DUO + zasilacz OmniPAC, MINi 300 V 400mA 60 W, 110/230 V.
Każdy model zawiera dodatkowo bramki do wylewania żelu i elementy ułatwiające napełnianie dołków.
Zakres dostawy:
MultiSUB Mini 7: saneczki o wym. 7 x 7 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
MultiSUB Mini 10: saneczki o wym. 7 x 10 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
MultiSUB Mini DUO: saneczki o wym. 7 x 7 cm oraz 7 x 10 cm, 2 grzebienie na 8 próbek,
Zestaw: MultiSUB Mini DUO + zasilacz OmniPAC, MINi 300 V 400mA 60 W, 110/230 V.
Każdy model zawiera dodatkowo bramki do wylewania żelu i elementy ułatwiające napełnianie dołków.
| Specyfikacja | |
| Wymiary żelu (dł. x szer.): | 7 x 7 cm i 7 x 10 cm |
| Wymiary zbiornika: | 21 x 9 x 9 cm |
| Maksymalna ilość próbek: | saneczki 7 x 7 cm - 32 próbki saneczki 7 x 10 cm - 64 próbki |
| Objętość buforu: | 225 ml |
| Głębokość: | 210 mm |
|---|---|
| Głębokość żelu: | 70 mm |
| Maks. liczba próbek: | 32 |
| Numer artykułu producenta: | MSMINI7 |
| Pojemność nominalna: | 225 ml |
| Szerokość: | 90 mm |
| Szerokość żelu: | 70 mm |
| Typ: | MultiSUB Mini 7 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 210 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Żel: | 70 x 70 mm |